Nem ismered még a Little Fires Fandom dobozokat?
Boxaink mindig egy könyves-sorozatok témához vagy egy fandomhoz kötődnek. A termékek designja és a doboz összetétele a postázásig titok, de a korábbi dobozaink alapján nagyjából láthatjátok, hogy milyen stílusban dolgozunk. Érdemes követned az Instánkat is, mert ott szoktunk megosztani spoilereket a dobozról, persze anélkül, hogy elrontanánk a meglepetést. Aktív követőként bele is tudsz szólni a dobozok összeállításába, mert szavazásokkal, kérdésekkel mérjük fel, hogy mit szeretnétek leginkább benne látni!
Itt tudod megnézni a korábbi dobozokat.
Később is kapható lesz a doboz?
Nem, midig csak a meghirdetéskor rendelhető a doboz egészében, utána már nem elérhető. Azonban néhány elem be szokott kerülni a rendszeres választékba, pl. a mágneses könyvjelzők. A legtöbb termék azonban csak exkluzívan itt kapható, maximum a megmaradt elemeket rakjuk fel a doboz után.
Mikor jön meg a doboz?
A megrendelési időszak általában két hét, ezt mindig feltüntetjk a termékoldalon. Ezután indul a dobozok termékeinek elkészítése és a dobozok összeállítása. A postázás egyszerre történik, amikor minden rendelt doboz elkészül, hogy egyszerre kapja meg mindki, és lhessen így mindenkinek meglepetés a tartalma. A postára adás várható idejét is feltüntetjük, ha ebben változás történik, arról mindig értesítjük a megrendelőket.
Értékelések
Még nincsenek értékelések.